Premiera kolejnej wersji SunVizion odbędzie się za kilka miesięcy, ale my już teraz zdradzamy, jakie będą jej główne walory. SunVizion 17.0 wyposażona będzie w widoki 3D, Augmented Reality i zaawansowane możliwości planowania. Znacząco rozbudowana będzie webowa wersja systemu, co jeszcze bardziej ułatwi życie pracownikom operacyjnym.

 

 

Nowości w wersji 17.0 SunVizion

Zacznijmy od obrazowania 3D. Użytkownicy SunVizion będą mogli oglądać trójwymiarowe wizualizacje krajobrazu miasta, w tym budynki i elewacje terenu, a także modele 3D elementów infrastruktury, takich jak rurociągi i studzienki.

 

Pracownicy terenowi, wyposażeni w przestrzenne widoki danych o sieci nałożone na obraz aparatu w smartfonie z mobilną aplikacją SunVizion, zyskają dokładne informacje o lokalizacji ukrytych elementów sieci. Po wybraniu konkretnego elementu sieci użytkownik dostanie pełną informację na jego temat.

 

Znaczące rozszerzenia w zakresie logical inventory umożliwią realizację bardziej złożonych scenariuszy service fulfillment, obejmujących Ethernet, WDM i SDH.

 

 

Istotna część nowości SunVizion 17.0 dotyczy planowania sieci. Planiści otrzymają zaawansowane algorytmy planowania sieci backhaul 5G, a także algorytmy dotyczące optymalnego wykorzystania infrastruktury, w tym przepustowości duktów.

 

Nowa wersja pozwala również na większą efektywność planowania rozmieszczenia splitterów w sieciach FTTx. System umożliwi wygenerowanie kompletnego i gotowego do wdrożenia planu sieci, bez potrzeby dalszych prac integracyjnych.

 

 

 

Na portal webowy SunVizion w wersji 17.0 została przeniesiona pełna funkcjonalność podsystemów

Logistics Inventory i Numbering Inventory, które dotąd dostępne były tylko w wersji desktopowej.

Portal SunVizion umożliwi też edycję map i manipulację obiektami na mapie.

 

 

SunVizion w wersji 17.00 bedzie dostępny w sprzedaży latem 2021.

 

 

 

 

 

 

 

 

Newsletter

Newsletter

captcha 

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Google+