Jeśli chciałbyś rozwijać swoje kompetencje zgodnie z nowoczesnymi trendami w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i uczestniczyć w ciekawych projektach informatycznych w branży telekomunikacyjnej realizowanych w kraju i za granicą, zapraszamy do naszego zespołu. Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. automatyzacji procesu zapewnienia jakości produktów

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie, utrzymanie i rozwijanie automatycznych procesów testowania i zapewniania jakości aplikacji mobilnych, webowych i desktopowych
  • Szkolenie i udzielanie wsparcia testerom w zakresie konfigurowania i uruchamiania tych procesów

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziany kierunek techniczny
  • Sprawna obsługa środowiska Windows 10 i MS Office
  • Umiejętność programowania w przynajmniej jednym z języków C#, Java, Python i C++
  • Umiejętność programowania w przynajmniej jednym z języków PowerShell i JavaScript
  • Znajomość przynajmniej jednej platformy testów automatycznych dla aplikacji mobilnych
  • Znajomość przynajmniej jednej platformy testów automatycznych dla aplikacji webowych
  • Znajomość przynajmniej jednej platformy testów automatycznych dla aplikacji desktopowych
  • Posiadanie podstawowej wiedzy na temat telekomunikacji

Dodatkowym atutem będzie:

  • Rzetelność
  • Dociekliwość
  • Cierpliwość
  • Umiejętność samodzielnego organizowania swojej pracy
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Sprawność w komunikacji w mowie i piśmie

Zapewniamy:

  • Program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach w obszarach:
    • biznesowych: Network Planning, Network Inventory, BMP, Billing, CRM
    • technologicznych telekomunikacyjnych: 5G, LTE, FTTx
    • technologicznych informatycznych: sztuczna inteligencja w telekomunikacji
  • Nowoczesne środowisko projektowe: Visual Studio Enterprise, MS SQL Server, SharePoint
  • Elastyczny czas pracy (minimum zatrudnienia ½ etatu)
  • Uznanie za kreatywność i zaangażowanie
  • Stabilną pracę w miłej atmosferze
  • Prywatną opiekę medyczną
  • System kafeteryjny do indywidualnego wyboru świadczeń pozapłacowych typu karnety sportowe, bilety do kina, teatru, dopłata do wakacji itp.
  • Doskonałą, dobrze skomunikowaną lokalizację
  • Dofinansowanie obiadów :)