Jeśli chcesz rozwijać swoje kompetencje zgodnie z nowoczesnymi trendami w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i uczestniczyć w ciekawych projektach HR w branży software i telekomunikacyjnej realizowanych w kraju i za granicą, zapraszamy do naszego zespołu. Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

HR Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i nadzór nad procesem rekrutacji, w tym: publikacja ogłoszeń, aktywne poszukiwanie nowych kandydatów (direct search, headhunting), selekcja CV, współpraca z rekruterami technicznymi, organizacja spotkań
  • Organizacja firmowej polityki HR i nadzór nad jej realizacją
  • Prowadzenie działań z zakresu Employer Branding
  • Onboarding i offboarding pracowników
  • Opracowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne

Wymagane:

  • Doświadczenie w obszarze HR w branży software
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Doskonałe umiejętności komunikacji w mowie i piśmie
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej w wybranych dniach.
  • Elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • System kafeteryjny do indywidualnego wyboru świadczeń pozapłacowych typu karnety sportowe, bilety do kina, teatru, dopłata do wakacji itp.
  • Doskonałą, dobrze skomunikowaną lokalizację
  • Stabilną pracę w miłej atmosferze.
  • Dofinansowanie obiadów :)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

HR Manager