Suntech S.A.  rozwija i wdraża systemy IT dla telekomunikacji. Firma oferuje swoje rozwiązania pod marką SunVizion. Naszymi klientami są duże i średnie firmy telekomunikacyjne na całym świecie. Poszukujemy ambitnych i otwartych osób, która są zainteresowane najnowszymi technologiami z zakresu IT i telekomunikacji i chciałyby dołączyć do naszego zespołu sprzedaży na stanowisku:

Młodszy/a specjalista/ka do spraw wsparcia sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zapytań od klientów (operatorzy telekomunikacyjni lub integratorzy systemów)
  • Wsparcie procesu przygotowania ofert (edycja i ujednolicanie dokumentów formalnych i technicznych)
  • Aktualizacja informacji w bazie CRM

Perspektywa rozwoju:

  • Koordynacja działań związanych z przygotowaniem oferty technicznej i handlowej
  • Prezentacje sprzedażowe dla potencjalnych klientów i partnerów
  • Udział w zagranicznych targach, konferencjach, spotkaniach z klientami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (telekomunikacja, IT, geoinformatyka lub zbliżone)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka hiszpańskiego w mowie i piśmie
  • Ogólna wiedza o technologiach FTTx, HFC, WDM, SDH, IP

Zapewniamy:

  • Dynamiczny rozwój kompetencji w środowisku innowacyjnych produktów
  • Dopasowanie ścieżki kariery do potrzeb i potencjału pracownika
  • Udział w ciekawych, niebanalnych projektach informatycznych na całym świecie
  • Elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • System kafeteryjny do indywidualnego wyboru świadczeń pozapłacowych typu karnety sportowe, bilety do kina, teatru, dopłata do wakacji itp.
  • Doskonałą, dobrze skomunikowaną lokalizację
  • Dofinansowanie obiadów:)