Na pewno to, że w obu tych miastach mieszkają sympatyczni ludzie. Drugim miłym podobieństwem jest fakt, że w tym tygodniu w obu miejscach będzie można obejrzeć najnowszą wersję SunVizion.

W trzecim tygodniu października odbywają się dwie ważne wystawy telekomunikacyjne, w których bierzemy udział. Pierwsza z nich to SCTE Cable Tec Expo 2018 w Atlancie, która zaczyna się 22 października. Kolejna to Communic Indonesia 2018, która odbywa się w dniach 24-26 października w Dżakarcie.

 

Na obu wydarzeniach będziemy prezentować na naszym firmowym stoisku portfolio produktów OSS/BSS (Operations Support Systems / Business Support Systems). Przede wszystkim pokażemy najnowszą wersję SunVizion Network Inventory z udoskonaloną aplikacją mobilną i webową. W Atlancie nacisk położymy na funkcjonalności SunVizion, które wspierają działanie sieci światłowodowych i FTTH. W Dżakarcie pokażemy pełne spektrum możliwości naszego OSS, pokazując SunVizion jako rozwiązanie wspierające każdy rodzaj sieci oraz działające z każdą technologią sieciową.

 

Jeśli uczestniczysz w którejś z wystaw, serdecznie zapraszamy na nasze stoisko:

SCTE Cable Tec Expo w Atlancie: stoisko 345, Georgia World Congress Center

Communic Indonesia 2018, stoisko GB-223, Jakarta International Expo

Do zobaczenia!
 
Uczestnictwo w konferencji jest elementem projektu pt: „Internacjonalizacja marki SunVizion na światowych rynkach OSS/BSS” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej III „Rozwój potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości” Działania 3.2 „Internacjonalizacja MŚP” Poddziałania 3.2.2 „Modele biznesowe” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020. 

 

Newsletter

Newsletter

captcha 

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Google+