Pokaz slajdów

więcej o naszych produktach na stronie:
Więcej

Suntech tworzy i wdraża innowacyjne rozwiązania IT dla biznesu na całym świecie. Oferujemy rozwiązania, które usprawniają działalność biznesową i wspierają strategiczne procesy w firmach i instytucjach z następujących sektorów:

Aktualności

Suntech na CommunicAsia 2022 w Singapurze, 1-3 czerwca

Już za dwa tygodnie kolejna edycja targów CommunicAsia 2022 w Singapurze i kolejna okazja do inspirujących spotkań z naszymi klientami, parterami i konkurencją. Na naszym stoisku firmowym zaprezentujemy najnowsze wersje aplikacji network inventory, network planning and service fulfillment z portfolio SunVizion. 

Więcej

Algorytmy AI wspomagają telekomy

Sztuczna inteligencja (AI - Artificial Intelligence) to potężna innowacja technologiczna, z której zalet coraz częściej korzysta branża telekomunikacyjna. Dla coraz większej liczby operatorów sieci komórkowych sztuczna inteligencja staje się podstawą modeli operacyjnych i biznesowych. Wykorzystują oni algorytmy AI do projektowania...

Więcej

Suntech podpisał Manifest TM Forum dotyczący Open API

Suntech dołączył do sygnatariuszy Manifestu Open API TM Forum promującego wdrażanie otwartych standardów API, potwierdzając tym samym swoje zaangażowanie w rozwijanie otwartych i ustandaryzowanych architektur ICT, które obecnie stają się koniecznością w branży telekomunikacyjnej.

Więcej

Nasi klienci

Newsletter

Newsletter

captcha 

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Google+