Zbigniew Karpiński

Przewodniczący Rady Nadzorczej Suntech S.A.

Adwokat prowadzący własną kancelarię, specjalizuje się w obsłudze klientów korporacyjnych. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Waldemar Sielski

V-ce Przewodniczący Rady Nadzorczej Suntech S.A.

W latach 1985-1989 był konsultantem ds. komputeryzacji w Biurze UNIDO (United Nations Industrial Development Organization) w Warszawie. W okresie 1991-1992 pracował w warszawskim biurze Olivetti. Od 1992 roku do 2000 roku Dyrektor Generalny Microsoft Sp. z o.o. Twórca polskiego biura Microsoft Corporation i polityki tej firmy w jej pierwszych 8 latach obecności na polskim rynku. W styczniu 2000 roku otrzymał nagrodę INFOSTAR’99, jako Człowiek Roku’99 w dziedzinie Osiągnięć Biznesowych, za swój wkład w rozwój polskiego rynku oprogramowania. Był Wiceprzewodniczącym Komitetu Programowego III Kongresu Informatyki Polskiej. Obecnie jest inwestorem w branży komputerowej, medycznej i rolniczej. Działa także jako ekspert w programie lnterkl@sa oraz aktywnie uczestniczy w pracach Polskiej Platformy Technologii Mobilnych i Bezprzewodowych i Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Członek rad nadzorczych kilku spółek kapitałowych m.in.: Sport Medica SA, MCI Management SA, Logotec SA, Inteliwise SA, Ka-Na sp. z o.o. Absolwent Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki na Uniwersytecie Warszawskim i Podyplomowego Studium Handlu Zagranicznego na SGPiS. 

 

Juliusz Madej

Członek Rady Nadzorczej Suntech S.A.

Prezydent Uczelni Łazarskiego od 2007 roku. Przewodniczący Board of Trustees Uczelni od 2005 roku. Jako Pełnomocnik Założyciela był odpowiedzialny w latach 2000-2007 za rozwój Uczelni, sprawy finansowe i administracyjne oraz rozbudowę kampusu. Przewodniczący Rady Nadzorczej Madej Sp. z o.o. od 2000 roku, a w latach 1990-2000 Prezes Zarządu tej spółki. Członek Rady Nadzorczej Suntech S. A. od 2008. Członek Rady Nadzorczej Spółdzielni Patio od 2008 roku. Uczestnik kursów szkoleniowych z dziedziny zarządzania uczelnią wyższą w Harvard Kennedy School w latach 2009 i 2010 oraz w Central European University w 2011 roku. Główne doświadczenia i kompetencje: zarządzanie organizacją, zarządzanie zespołami, ewaluacja procesów, rachunkowość zarządcza.

 

Piotr Janaszek-Seydlitz

Członek Rady Nadzorczej Suntech S.A.

Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej.

Od 1994 roku związany z rynkiem kapitałowym. Posiada licencję maklera papierów wartościowych. Pracował w Centrum Operacji Kapitałowych Banku Handlowego w Warszawie S.A. jako makler giełdowy, a następnie jako dealer banku na rynku instrumentów dłużnych. Brał udział miedzy innymi w przygotowaniu pierwszego w Polsce programu emisji bonów handlowych, gdzie odpowiedzialny był za zorganizowanie rynku wtórnego dla emitowanych przez klientów banku papierów dłużnych.

Doświadczenie z zakresu finansów poszerzał w kolejnych latach w czasie pracy w PricewaterhouseCoopers, gdzie odpowiedzialny był między innymi za przygotowanie i wdrożenie globalnego systemu wspomagającego raportowanie finansowe firmy. Przeprowadził kilkanaście dużych projektów informatycznych związanych z zarządzaniem finansami, kilka z nich o zasięgu międzynarodowym. Następnie zajmował się controllingiem finansowym spółek wchodzących w skład grupy PricewaterhouseCoopers. W latach 2004-2005 kierował działem controllingu wewnętrznego PwC.

Od 2005 pracuje w kancelarii Wierzbowski Eversheds na stanowisku Dyrektora Finansowego.

 

Mariusz Kubaczyński

Członek Rady Nadzorczej Suntech S.A.

 

Tomasz Widomski

Członek Rady Nadzorczej Suntech S.A.

Tomasz Widomski ukończył informatykę na Politechnice Warszawskiej oraz studia podyplomowe w zakresie ekonomii na SGH w Warszawie. Był dyrektorem generalnym ELPROMA (1992-2014), członkiem zarządu (2014-2017), obecnie pełni funkcję członka rady nadzorczej. Wynalazca z ponad 30-letnim doświadczeniem w IT / IoT / IIoT. Był współzałożycielem i członkiem rady nadzorczej publicznej spółki giełdowej InfoSCAN SA (do 2017 r.). Nadzorował kilka dużych międzynarodowych projektów badawczo-rozwojowych, w tym DEMETRA Horizon 2020, CERN White Rabbit. Jest członkiem Atomic Time Scale Laboratories w Polsce TA (PL), prowadzi również ekspertyzy ds. bezpieczeństwa cybernetycznego w zakresie systemów synchronizacji dla rynków finansowych, telekomunikacji, dystrybucji energii. Jest doradcą w grupie DG ekspertów Brukseli. Jest także aktywnym wykładowcą w dziedzinie obliczeń kwantowych i kryptografii kwantowej.

Newsletter

Newsletter

captcha 

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Google+