Z przyjemnością informujemy, że Suntech podpisał umowę partnerską z firmą Cyient, globalnym dostawcą rozwiązań inżynieryjnych, produkcyjnych, geoprzestrzennych oraz wspierających zarządzanie sieciami telekomunikacyjnymi.

Celem umowy jest połączenie technologii, zasięgu i wiedzy obu firm w celu lepszego wykorzystania potencjalnych możliwości biznesowych. Doświadczenie Cyient w projektach integratorskich prowadzonych na całym świecie w połączeniu z nowoczesną, zaawansowaną technologią, którą dysponuje Suntech, zaowocują możliwością oferowania najwyższej klasy rozwiązań OSS (Operations Support Systems) na rynku.

Cyient stanie się globalnym partnerem sprzedażowym i wdrożeniowym rozwiązań OSS rozwijanych przez Suntech, dzięki czemu klienci firmy otrzymają udoskonalone portfolio produktów OSS i większy zakres usług utrzymaniowych. Globalny zasięg Cyient i ugruntowana pozycja lidera w segmencie rozwiązań network inventory i asset management otworzą produktom Suntech nowe możliwości sprzedażowe.

   

"Bardzo się cieszymy się, że możemy współpracować z Suntech, aby dalej rozwijać oferowane przez nas rozwiązania. Rozwiązania Suntech pozwolą nam wspierać globalne projekty transformacji OSS, co w konsekwencji poprawi optymalizację zasobów sieci naszych klientów" - powiedział Sanjay Krishnaa, Senior Vice President, Communications, and President Asia Pacific w Cyient.

 

"Połączenie naszej technologii z dojrzałymi możliwościami inżynieryjnymi i projektowymi firmy Cyient stwarzają nowe możliwości zarówno dla firm z branży komunikacyjnej, jak i dla innych rynków, takich jak produkcja, utilities, opieka zdrowotna czy transport" - powiedział Piotr Saczuk, CEO, Suntech.

 

O Cyient

Cyient (Estd: 1991, NSE: CYIENT) świadczy usługi inżynieryjne, produkcyjne, geoprzestrzenne oraz usługi związanie z zarządzaniem sieciami. Cyient wykorzystuje moc technologii cyfrowej, zaawansowane funkcje analityczne i wiedzę techniczną, aby rozwiązywać złożone problemy biznesowe. Jako partner w projektowaniu, budowaniu i utrzymywaniu firma Cyient przejmuje własność rozwiązania w całym łańcuchu wartości, co pozwala klientom Cyinet skoncentrować się na ich działalności podstawowej.

Podstawą działalności Cyient są relacje. Mając prawie 15 000 pracowników w 21 krajach Cyient współpracuje z klientami na zasadzie partnerstwa w sposób najlepiej odpowiadający ich kulturze i wymaganiom organizacji. Działalność firmy Cyient koncentruje się na przemyśle lotniczym i obronnym, medycynie, telekomunikacji, transporcie kolejowym, półprzewodnikach, przemyśle, energii i zasobach naturalnych oraz sektorze utilities.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.cyient.com.

Newsletter

Newsletter

captcha 

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Google+