Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach Bakutel 2018 (Baku, 4-7 grudnia). Naszym gościom prezentowaliśmy najnowszą wersję systemu do paszportyzacji sieci SunVizion Network Inventory wyposażoną w nowoczesną aplikację mobilną do pracy w terenie. Zwolennicy aplikacji desktopowej SunVizion Network Inventory mogli zobaczyć najnowsze funkcjonalności usprawniające jej pracę, między innymi udoskonalone algorytmy do automatycznego projektowania sieci.

Amatorom pracy z SunVizion w jego uproszczonej, lekkiej wersji, prezentowaliśmy nową aplikację webową systemu, umożliwiającą szybki i łatwy dostęp do najważniejszych funkcjonalności rozwiązania.

 

 

Dziękujemy! 

 

Uczestnictwo w konferencji jest elementem projektu pt.: „Internacjonalizacja marki SunVizion na światowych rynkach OSS/BSS” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej III „Rozwój potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości” Działania 3.2 „Internacjonalizacja MŚP” Poddziałania 3.2.2 „Modele biznesowe” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

 

Newsletter

Newsletter

captcha 

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Google+