Z przyjemnością informujemy, że 31 października 2012 roku wprowadziliśmy do sprzedaży nową wersję systemu SunVizion Network Inventory. System przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji zasobów sieci telekomunikacyjnych dowolnych typów, obsługi procesów budowy i eksploatacji sieci.

Innowacyjne cechy nowej wersji 12.3 to obsługa technologii FTTH, zastosowanie sensora ruchu Microsoft Kinect , wykorzystanie nowej wersji Esri ArcGIS 10.1, a także usprawnienia wydajności i liczne poprawki ergonomiczne.

Nowa wersja Network Inventory to pierwszy na świecie system do inwentaryzacji sieci telekomunikacyjnej, który daje użytkownikom możliwość sterowania aplikacją za pomocą gestów. Dzięki współpracy z firmą Microsoft system został wzbogacony o wykorzystanie sensora ruchu Kinect jako jednej z opcji interfejsu nawigacji po systemie.

"Nawigacja przy pomocy Kinect to kolejny krok, dzięki któremu nasze rozwiązania stają się coraz bardziej przyjazne dla użytkowników" - mówi Piotr Saczuk, Prezes firmy Suntech - "Umożliwiamy jak najszerszej grupie osób łatwy dostęp do danych zbieranych w systemie. Szanse na takie podejście stwarza właśnie Kinect wykorzystywany głównie na rynku rozrywki w konsoli XBOX360, jak i technologie mobilne oraz nowe typy urządzeń dostępowych takich jak tablety i smartfony."

Wersja 12.3 SunVizion Network Inventory wykorzystuje najnowszą wersję Esri ArcGIS 10.1 wprowadzoną do sprzedaży we wrześniu. Główne cechy nowego ArcGIS to szybki 64-bitowy serwer geograficznej bazy danych, dostęp do zasobów cloudowych ArcGIS On-line, integracja map z pakietem Microsoft Office oraz mechanizm wizualizacji zasobów 3D City Engine.

Newsletter

Newsletter

captcha 

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Google+