Giełdowa spółka Suntech SA (SUN) otrzymała od Nordea Bank Polska SA zamówienie na rozbudowę autorskiego systemu bankowości korporacyjnej Solo Corporate. Dzięki dodaniu nowych możliwości użytkowana od 2001 r. aplikacja stanie się jednym z najbardziej nowatorskich rozwiązań w swojej klasie.

 

Solo Corporate jest systemem bankowości elektronicznej stworzonym na bazie sztandarowego produktu Suntechu w tej branży – aplikacji TeleKonto. System jest stale rozwijany i rozbudowywany, dzięki czemu z powodzeniem radzi sobie ze stale zwiększającymi się wymaganiami rynku. Aplikacja służy do obsługi transakcji korporacyjnych i jest wykorzystywana przez Nordea Bank Polska już od 2001 r. Obecnie korzysta z niej około 2 tys. klientów banku.

 

Dzięki zrealizowaniu nowego zamówienia korporacyjni klienci Nordea Bank Polska otrzymają m.in. funkcję podpisu elektronicznego, możliwość dostępu do usług bankowych z poziomu przeglądarki internetowej, a także będą mogli korzystać z innych nowych opcji użytkowanego systemu – przeglądania operacji, danych o kontach i zleceń do podpisu, jak również rozwiązania umożliwiającego zatwierdzanie swoich zleceń.

Rozbudowa aplikacji Solo Corporate znacząco zwiększy zatem jej dotychczasowe walory użytkowe czyniąc ją jednocześnie jedną z najbardziej nowatorskich rozwiązań tej klasy na rynku.

Newsletter

Newsletter

captcha 

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Google+