Jeśli chciałbyś rozwijać swoje kompetencje zgodnie z nowoczesnymi trendami w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i uczestniczyć w ciekawych projektach informatycznych w branży telekomunikacyjnej realizowanych w kraju i za granicą, zapraszamy do naszego zespołu. Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Architekt Rozwiązań OSS / OSS Solution Architect

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Tworzenie architektury rozwiązań biznesowych i integracji systemów OSS
  • Analiza wymagań klientów i standardów branżowych
  • Wsparcie merytoryczne w opracowywaniu ofert technicznych
  • Zgłaszanie pomysłów kierunków rozwoju produktów w ramach roadmapy
  • Udział w projektach w roli eksperta w dziedzinie OSS odpowiedzialnego za koncepcję i architekturę systemu
  • Współpraca z zespołami projektowymi i programistami w przygotowywaniu rozwiązań dla klientów
  • Przygotowanie dokumentacji w tym projektu funkcjonalnego, specyfikacji technicznej, specyfikacji integracji
  • Przygotowywanie prezentacji architektury rozwiązań i funkcjonalności

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (w kierunku informatyka lub telekomunikacja)
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej w roli architekta lub analityka biznesowego w obszarze OSS/BSS
  • Wiedza merytoryczna na temat procesów zarządzania siecią telekomunikacyjną oraz systemów informatycznych wspierających te procesy
  • Znajomość architektury typu SOA i technologii integracyjnych (REST, WebService, MQ)
  • Znajomość SQL i technologii baz danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Dyspozycyjność i gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość rozwiązań Network Management Systems
  • Znajomość rozwiązań Esri GIS
  • Znajomość platform chmurowych (AWS/Azure)
  • Znajomość standardów TM Forum (eTOM, SID, TAM, Open API)
  • Znajomość technologii telekomunikacyjnych IP oraz WDM

Zapewniamy:

  • Dynamiczny rozwój kompetencji w środowisku innowacyjnych produktów
  • Elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • System kafeteryjny do indywidualnego wyboru świadczeń pozapłacowych typu karnety sportowe, bilety do kina, teatru, dopłata do wakacji itp.
  • Doskonałą, dobrze skomunikowaną lokalizację
  • Dofinansowanie obiadów :)