Suntech S.A.  rozwija i wdraża systemy IT dla telekomunikacji. Firma oferuje swoje rozwiązania pod marką SunVizion. Naszymi klientami są duże i średnie firmy telekomunikacyjne na całym świecie. Poszukujemy ambitnych i otwartych osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu na stanowisku:

Specjalista/ka DevOps

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z architektami systemów OSS/BSS w projektowaniu i wdrażaniu systemów na najbardziej popularnych platformach chmurowych oraz Docker/Kubernetes
  • Automatyzacja procesów DevOps u dużych klientów na całym świecie (np. Singapur, Indie, Karaiby, Meksyk)
  • Rozwijanie kompetencji poprzez szkolenia i proces certyfikacji (Amazon, Microsoft)

Wymagania:

  • Podstawy programowania w dowolnym języku, preferowany Python
  • Znajomość procesów DevOps/SysOps
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi CI/CD (np. Azure DevOps)
  • Podstawowa wiedza z zakresu:
    • architektury sieciowej
    • architektury technicznej
    • architektury aplikacyjnej
    • bezpieczeństwa systemu
  • Doświadczenie we wdrażaniu i/lub utrzymaniu systemu w chmurze, preferowany AWS lub Azure
  • Doświadczenie w monitorowaniu systemu z wykorzystaniem np. Zabbix, Nagios lub CloudWatch
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z klientem
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność pisania dokumentacji technicznej, w tym dokumentowania kodu
  • Odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Chęć poszerzenia i/lub utrwalenia kompetencji w konfigurowaniu oraz optymalizacji skalowalnych rozwiązań w chmurze i on-premise.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w Infrastructure as a Code (IaaC) np. AWS CloudFormation, Terraform, CDK
  • Znajomość Elastic (ELK) Stack
  • Znajomość konteneryzacji (Docker/Kubernetes)
  • Doświadczenie w administrowaniu i/lub konfigurowaniu Windows Server, Active Directory, SQL Server
  • Doświadczenie w testowaniu systemów z wykorzystaniem np. Postman, Ready API, Selenium.

Możliwości rozwoju:

  • Wymiana wiedzy technicznej w firmie
  • Branżowe platformy e-learningowe
  • Budżet rozwojowy
  • Konferencje
  • Szkolenia wewnątrzfirmowe
  • Szkolenia zewnętrzne

Oferujemy:

  • Dynamiczny rozwój kompetencji w środowisku innowacyjnych produktów
  • Udział w ciekawych, niebanalnych projektach informatycznych na całym świecie
  • Elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa zlecenie – harmonogram pracy dostosowany do planu zajęć
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opieką medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • System kafeteryjny do indywidualnego wyboru świadczeń pozapłacowych typu karnety sportowe, bilety do kina, teatru, dopłata do wakacji itp.
  • Kartę Multisport
  • Owocowe środy
  • Dofinansowanie obiadów – 10 zł dziennie :)
  • Budżet integracyjny
  • Dobrze skomunikowaną lokalizację